Політика конфіденційності

Додатки ZNO TipTop:

 • ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  1. ZNO TipTop («ми», «наш», «нас» тощо) відповідально та серйозно ставиться до збереження Вашої конфіденційної інформації.
  2. Натискаючи кнопку “До навчання”, взаємодіючи з додатком після першого екрану, Ви даєте згоду на збір та використання нижчеподаної інформації та приймаєте умови цієї Політики та Правил використання. Ця згода зберігається за пристроєм при видаленні та перевстановленні додатка. 
  3. Якщо Ви не згодні з положеннями цієї Політики чи Правилами використання, Вам слід негайно видалити додаток.
 • СПОСОБИ ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЇЇ ТИПИ, ЦІЛІ ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ
  1. Ми збергіаємо ідентифікатор пристрою задля ідентифікації акаунту на випадок втрати доступу та запобіганню шахрайству.
  2. Інформація використовується для створення акаунту користувача за яким зберігається прогрес навчання та забезпечення безпеки сторін у процесі використання додатка.
  3. Щоб зберегти ваш прогрес після купівлі, потрібно увійти через акаунт з Google, Apple ID чи іншим із запропонованих способів, якщо такі є. При реєстрації ми збираємо наступні дані:
   1. електронна адреса 
   2. ім’я профілю
   3. зображення профілю (не зберігається).
  4. У процесі Вашої взаємодії з додатком ми збираємо дані про те, як Ви використовуєте додаток і коли, задля забезпечення правильної роботи додатка та покращення його функціонування. Ми можемо знеособлено передавати ці дані до системи аналітики, такі як Google Analytics, Crashlytics, Amplitude, використовуючи ідентифікатор.
  5. Ми можемо записувати, видаляти та зчитувати інформацію, необхідну для роботи додатка з пам’яті.
  6. Додаток може отримувати дані з мережі, перевіряти з’єднання та отримувати доступ до мережі задля правильного функціонування додатка.
  7. Ми можемо відслідковувати, якщо на Вашому пристрої вимкнено звук, щоб додаток також не мав звуків у цей час.
  8. Ми можемо збирати звіти щодо екстренного завершення роботи додатка, щоб виправляти проблемні місця та покращувати роботу додатка.
  9. Ми можемо використовувати зібрану інформацію для того, щоб зв’язатися з Вами у випадку необхідності.
  10. Ми можемо передавати дані до пов’язаних із додатком сервісів, таких як Google Analytics, Crashlytics, Amplitude задля аналізу та покращення роботи додатка.
  11. Ми НЕ передаємо Вашу інформацію стороннім особам з цілями, які не мають на меті аналіз або/та покращення роботи додатка.
 • СПОСОБИ ЗБОРУ ІНФОРМАЦІЇ
  1. Інформація збирається автоматично, але лише після того, як Ви дали свою згоду на збір інформації, натиснувши реєстраційну кнопку “До навчання” чи розпочавши навчання за допомогою інших способів входу.
 • ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК
  1. Ви завжди можете зв’язатися з нами з приводу будь-яких питань, написавши нам на адресу znotiptop@gmail.com
WordPress Themes