ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Додатки ZNO TipTop:

 • ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  1. ZNO TipTop («ми», «наш», «нас» тощо) відповідально та серйозно ставиться до збереження Вашої конфіденційної інформації.
  2. Реєструючись у додатку за допомогою кнопки “СПРОБУВАТИ БЕЗКОШТОВНО” чи іншого способу входу, Ви даєте згоду на збір та використання відповідної інформації та приймаєте умови цієї Політики та Правил використання.
  3. Якщо Ви не згодні з положеннями цієї Політики чи Правилами використання, Вам слід негайно видалити додаток.
 • СПОСОБИ ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЇЇ ТИПИ, ЦІЛІ ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ
  1. Інформація може бути використана для створення персонального акаунту користувача, збереження прогресу навчання, покращення роботи додатка та безпеки сторін у процесі використання додатка.
  2. Щоб використовувати наш додаток, потрібно увійти через акаунт Google чи іншим із запропонованих способів. Це зроблено для спрощення процесу реєстрації в додатку. Ми створюємо для кожного користувача персональний акаунт, для того, щоб зберігати Ваш прогрес та покращувати процес взаємодії з додатком. При реєстрації ми збираємо наступні дані:
   1. електронна адреса акаунта Google чи іншого способу входу,
   2. ім’я профілю,
   3. зображення профілю (не зберігається).
  3. При реєстрації ми отримуємо ідентифікатор пристрою задля безпеки сторін та ідентифікації акаунту на випадок втрати доступу.
  4. У процесі Вашої взаємодії з додатком ми збираємо дані про те, як Ви використовуєте додаток і коли, задля забезпечення правильної роботи додатка та покращення його функціонування.
  5. Ми можемо записувати, видаляти та зчитувати інформацію, необхідну для роботи додатка з пам’яті.
  6. Додаток може отримувати дані з мережі, перевіряти з’єднання та отримувати доступ до мережі задля правильного функціонування додатка.
  7. Ми можемо відслідковувати, якщо на Вашому пристрої вимкнено звук, щоб додаток також не мав звуків у цей час.
  8. Ми можемо збирати звіти щодо екстренного завершення роботи додатка, щоб виправляти проблемні місця та покращувати роботу додатка.
  9. Ми можемо використовувати зібрану інформацію для того, щоб зв’язатися з Вами у випадку необхідності.
  10. Ми можемо передавати дані до пов’язаних із додатком сервісів, таких як Google Analytics, Crashlytics задля аналізу та покращення роботи додатка.
  11. Ми НЕ передаємо Вашу інформацію стороннім особам з цілями, які не мають на меті аналіз або/та покращення роботи додатка.
 • СПОСОБИ ЗБОРУ ІНФОРМАЦІЇ
  1. Інформація збирається автоматично, але лише після того, як Ви дали свою згоду на збір інформації, натиснувши реєстраційну кнопку “СПРОБУВАТИ БЕЗКОШТОВНО” чи увійшовши в додаток за допомогою інших способів реєстрації.
 • ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК
  1. Ви завжди можете зв’язатися з нами з приводу будь-яких питань, написавши нам на адресу znotiptop@gmail.com
WordPress Themes